Hakkımızda

Zeynep Tarhan Muslu, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’ni  ve Royal Academy of Dancing eğitimlerini, klasik bale ve modern dans üzerine, tamamladıktan sonra sırasıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi Ana Bilim Dalı’ndan mezun olmuştur.

Üniversitenin ilk yıllarında Marie Claire Türkiye’nin açtığı moda editörlüğü yarışmasını kazanarak moda editörlüğü kariyerine başlayan Zeynep Tarhan Muslu; 2005 yılından itibaren başta Marie Claire Türkiye olmak üzere, Süper, Seventeen, Cosmopolitan, L’Officiel, Trendsetter, All, Women’s Health, gibi birçok dergide moda editörlüğü yapmış, Chanel, Burberry, Lacoste, Harvey Nichols, gibi birçok markanın editorial çekimlerinde stylist ve kreatif direktör olarak görev almıştır. 

Dergicilik kariyerine paralel olarak 2008 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı modern sanat sergilerinde asistan küratör olarak görev almış ve 2012 yılında kendi sergi projesi olan Edito’yu Mercedes Benz Fashion week kapsamında gerçekleştirmiştir.

Nisan 2015’ten beri kurucu ortağı olduğu yenilikçi kişisel gelişim tekniklerinin geliştirilerek profesyonel ekiplerce uygulandığı ReCrea Academy’de çalışmalarını yürütmektedir.

Yine ReCrea Academy bünyesi altında Renk Şifresi seansları, kurumlar, üreticiler ve bireyler için renk eğitimleri, satış odaklı renk üretim çözümleri ve renk odaklı prodüksiyon hizmetlerine de devam etmektedir.